منوی سایت

تجهیزات فود تراک

امروزه با صنعتی شدن جوامع و اشتغال همه افراد خانواده وکمبود وقت ، وجود فود تراک ها در اطراف محل های کار و سایت های ساختمانی و شرکت هایی که دور از مرکز شهر هستند بیشتر نیاز است.
همچنین در مواقعی که به دلیل بالا بودن هزینه های راه اندازی رستوران برای تازه کاران امکان پذیر نمی باشد، برای اشخاص با توان مالی کمتر فود تراک به عنوان راه حل مناسب میباشد. 
این روش تهیه و فروش غذا، برای جذب توریست ها و کسانی که مایل هستند غذایی با قیمت مناسب را در محیطی متفاوت امتحان کنند در بعضی از نقاط دنیا نیز مرسوم شده است.
 مزایای کار با فود تراکها:
دارای ریسک کمتر
سرمایه گذاری اولیه کمترنسبت به راه اندازی رستوران ثابت
کمتر بودن هزینه عملیاتی(هزینه سربار) 
دارای جذابیت بیشتر برای مشتریان
دارای قابلیت دیدن و تجربه محل های مختلف
کسب تجربه برای تازه کاران و بهترین روش یادگرفتن
شرکت آرتا تجهیز آرنیکا  با استفاده از تیم تخصصی می تواند آشپزخانه کوچک سیار شما را درکوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه آماده سازد.


ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟
خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

اگر قصد سفر به اروپا دارید پیشنهاد ما این است که بازدید از کشور زیبای اتریش در برنامه سفرتان جای بدید .کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد.