منوی سایت

محصولات

شرکت آرتا تجهیز آرنیکا با سالها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی تولید و نصب و آموزش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی،هتلینگ بیمارستانی،سکوبندی آزمایشگاهی و بخشهای رختشویخانه واستریل بیمارستان ها وهتل ها و... با ایده گسترش دامنه فعالیت، توانسته است سهم به سزا و بیشتری از بازار را دراختیار خود قرار بدهد.
شرکت آرتا تجهیز آرنیکا در گامی دیگر جهت نیل به اهداف عالیه درصنعت تجهیزات پزشکی کشور موفق به دریافت تاییدیه های مرتبط شده و از آن پس درپی بالا بردن و نزدیک کردن سطح کیفی محصولات به استانداردهای جهانی و جلب رضایت بیشترمشتریان ضمن بررسی سیاستهای مدیریت کیفیت درساخت و تولید تجهیزات بیمارستانی و با بررسی و انتخاب مشاوران مجرب این صنعت مراحل استقرار از قبیل آموزش و پرسنل ، مستند سازی وتطابق فرآیند تولید با استانداردهای جهانی رابه پایان رسانیده است


تجهیزات فود تراک

تجهیزات فود تراک

امروزه با صنعتی شدن جوامع و اشتغال همه افراد خانواده وکمبود وقت ، وجود فود تراک ها در اطراف محل های کار و سایت های ساختمانی و شرکت هایی که دور از مرکز شهر هستند بیشتر نیاز است.همچنین در مواقعی که به دلیل بالا بودن هزینه های راه اندازی رستوران برای تازه کاران امکان پذیر نمی باشد، برای اشخاص با توان مالی کمتر فود تراک به عنوان راه حل مناسب میباشدnbsp;این روش تهیه و فروش غذا، برای جذب توریست ها و کسانی که مایل هستند غذایی با قیمت مناسب را در محیطی متفاوت امتحان کنند در بعضی از نقاط دنیا نیز مرسوم شده است.مزایای کار با فود تراکها:دارای ریسک کمترسرمایه گذاری اولیه کمترنسبت به راه اندازی رستوران ثابتکمتر بودن هزینه عملیاتی(هزینه سربارnbsp;دارای جذابیت بیشتر برای مشتریاندارای قابلیت دیدن و تجربه محل های مختلفکسب تجربه برای تازه کاران و بهترین روش یادگرفتنشرکت آرتا تجهیز آرنیکnbsp; با استفاده از تیم تخصصی می تواند آشپزخانه کوچک سیار شما را درکوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه آماده سازد.
تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

به مکانی که در آن غذا با حجم بالا و کیفیت مناسب تولید می شود تا نیاز مشتری را به موقع بر طرف نماید آشپزخانه صنعتی می گویند. کیفیت غذا رابطه مستقیمی با تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه صنعتی دارد.کیفیت تجهیزات برای داشتن یک آشپزخانه کارآمد بسیارحائزاهمیت است.تجهیزات آشپزخانه صنعتی معمولا در مراکز بزرگ خدماتی شامل رستوران ها، بیمارستان ها، هتل ها، استادیوم های ورزشی، مراکز نظامی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات به پنج دسته کلی تقسیم می گردد.
لاندری و رختشویخانه صنعتی

لاندری و رختشویخانه صنعتی

هدف از ایجاد واحد لاندری یا رختشویخانه در بیمارستان،شستشو و ضعفونی و خشک کردن و اتوکشی صحیح البسه، ملحفها، رتخت&، روبالش، پت&، پرده، گان و شاهای اتاق عمل و لباس کارکنان با استفاده از ماشین آلات وتجهیزات شستشو می باشد که با توجه به اهمیت این بخش در عملکرد بیمارستان و رضایمندی بیماران و کنترل عفونهای بیمارستانی، ساخت فضای فیزیکی استاندارد و رعایت تمام اصول بهداشتی توسط کارکنان بخش و نظارت دقیق بر عملکرد آنها در راس اهداف لندری م&باشد.رختشویخانه از بخهای مهم بیمارستان بوده که از نظر بهداشت و انتشار عفونت اهمیت زیادی دارد. در اهمیت واحد رختشویخانه توصیه می شود در هنگام بازدید از بیمارستان ابتدا به بخش اورژانس و در دومین مرحله به سراغ رخشویخانه رفته و در نهایت به مراکز استریلیزاسیون، اتاق عمل و CCnbsp; nbsp; ICU بروید. عدم رعایت موازین بهداشتی در رخشویخانه یکی از نگرانی های عمده در بیمارستاها است.اگرچه ملحفه والبسه آلوده درمراکزبهداشتی-درمانی می تواند به عنوان منبعی از میکروارگانیسم های پاتوژن باشد اما گزارش تعداد موارد بیماریهای ناشی از مراقبتهای بهداشتی در ارتباط با منسوجات آلوده بسیار کم بوده است.با این وجود خط انتقال بیماری از طریق لباسهای آلوده در طول فرآیند شستشو نبایستی نادیده گرفته شود. ضروری ترین دستگاه های لاندری شامل دستگاه های زیر می شود: دستگاه های شستشو صنعتی(ماشین لباسشویی صنعتی،دستگاه پتوشویی،عفونی شوربیمارستانی) دستگاه آبگیر لباس صنعتی دستگاه خشک کن لباس صنعتی دستگاه اطو پرس صنعتی (اتوکلاغی) دستگاه اطو غلطک ( اطو رولی) دستگاه مانکن اطو دستکاه دیگ بخار یا بویلر میزاطو بخار براnbsp; انتخاب دستگاه های مناسب رخشویخانه هnbsp;تجهیزات خشکشوییخشک شویی یکی از روش های شستشو و پاک کردن لباس می باشد. از آنجا که در این روش از آب استفاده نمی شود خشک شویی نام گرفته است. انتخاب دستگاه هاnbsp; شرکت آرتا تجهیزآرنیکا راهکارهای مناسب را به شما پیشنهاد می دهد تا مناسب ترین دستگاه ها را انتخاب کنید.
سکوبندی آزمایشگاهی

سکوبندی آزمایشگاهی

یکی از مهمترین مراحل تجهیز یک آزمایشگاه مرحله سکوبندی و میزبندی آن بوده و رعایت اصول ایمنی، فنی و زیبایی، در طراحی و ساخت این دسته از تجهیزات باعث ارتقاء سطح کیفی و افزایش راندمان در عملکرد آزمایشگاه ها می شود.یکی از مهمترین مراحل در راه اندازی هر آزمایشگاهی برنامه ریزی و طراحی به حساب می آید،از آنجائی که محیط های آزمایشگاهی به جهت وجود انواع مواد شیمیایی و انجام آزمایشات متعدد فیزیکی و شیمیایی معمولا استهلاک بالایی دارند، لذا ساخت و تولید سکوبندی آزمایشگاه ملاحظات خاص فنی و ایمنی ویژه ای نیاز داردnbsp;انتخاب متریال مناسب و با کیفیت درساخت سکوبندی آزمایشگاه و درنظرگرفتن استانداردهای بهداشتی و ایمنی، از موارد مهم دیگر در تجهیز آزمایشگاه ها می باشند.تیم مجرب مهندسین آرتا تجهیز آرنیکا شما را در این مرحله همراهی می کنندو توانایی تولید انواع سکوبندی آزمایشگاهی اعم از چوبی یا فلزی با رویه سنگ ها و متریال های مختلف و تهیه انواع کمد(برای نگهداری اسیدها و مواد قابل اشتعال hellip;) و نصب و راه اندازی انواع سینک و هود دارا می باشد.انواع سکوبندی در آزمایشگاه:سکوبندی یک طرفه زمینnbsp;این نوع مورد استفاده جهت نگهداری مواد آزمایشگاهی،بعنوان میزکار و محلی مناسب برای استفاده از دستگاه های آزمایشگاهی و نصب سینک می باشدسکوبندی دو طرفه زمینیاین نوع سکوبندی مشابه با سکوبندی یک طرفه است با این تفاوت که به شکل جزیره بوده و می توان آن را بعنوان یکی از اصلی ترین قسمت ها در سکوبندی آزمایشگاه ها دانست.کابینت دیواریاین نوع کابینت مورد استفاده برای نگهداری کلیه ابزارها ، متریال ومواد آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها می باشد که بر روی دیوارهای آزمایشگاه نصب می گردد.عموماً اجزای مختلف سکوبندی آزمایشگاهی عبارت اند از:یونیت ، استراکچر، صفحه رویه که با انواع متريال و در مدل های متنوع قابل ارائه هستند.
هتلینگ بیمارستانی

هتلینگ بیمارستانی

جاسازی صحیح و کارآمد وسایل و لوازم مورد نیاز کارکنان، نقش بسیار مهمی را در فعالیت های روزمره یک بیمارستان ایفا می کنند. مرتب ، تمیز و دردسترس نگه داشتن این وسایل با درنظر گرفتن فضای ارزشمند بیمارستان ها کمک بزرگی است به کارامدتر بودن محیط های کاری بیمارستان.تیم متخصص آرتا تجهیز از تجربه و دانش کافی در زمینه شناسایی نیازهای شما و طراحی یک سیستم قفسه بندی بیمارستانی ایده آل برخوردار می باشد. از جمله مواردی که در حین طراحی و تصمیم گیری در این گونه پروژه ها باید مدنظر داشت، به استفاده بهینه از فضا، رعایت بهداشت و افزایش بهره وری کاری می توان اشاره کرد.
پارتیشن ومبلمان اداری

پارتیشن ومبلمان اداری

برای جداسازی موقت فضاها از پارتیشن استفاده میشود.معمولا فضاهای اداری را پارتیشن بندی می کنند. اجرای پارتیشن به عنوان یکی از مهمترین بخش های خرید مبلمان اداری به زیبایی فضای داخلی ساختمان کمک زیادی مکنند.با استفاده از پارتیشن بندی اداری می توان مشکل برهم ریختگی میزها و تعددسیم های وسایل الکترونیکی همانند کامپیوتر ، پرینتر ، فکس و ... را حل کرد.از ویژگیهای منحصر به فرد این کانتر ظاهری زیبا و اشغال فضائی اندک و در عین حالا پاسخگوئی به تمامی نیازهای یک کاربر به شمار می رود. با استفاده از پارتیشن بندی اداری می توان از نفوذ صدا جلوگیری کرد. همچنین از حداقل فضا بهترین کاربرد با کمترین تداخل کاری را ایجاد نمود.تمامی پارتیشن های شیشه ای آرتا تجهیز آرنیکا این امکان را به شما خواهد داد تا با استفاده از پرده کرکره های آلومینیومی با آلیاژ مخصوص فضای کاری خود را به محیط راحت و خصوصی تبدیل سازید.کانترهای تا سقف به کاربران این امکان را خواهد داد تا در فضاهائی که نیاز به تبادل اسناد و اوراق می باشد و همچنین حفظ امنیت آن محیط مهم می باشد ازاین نوع پارتیشن استفاده نمایند.مبلمان اداریتاثیر طراحی داخلی بر آرامش درونی در فضاهای اداری اثر بخشی بسیار زیادnbsp; دارد. انتخاب مبلمان اداری مناسب، هنگام خرید میزهای اداری مثل میزهای مدیریتی ومیزهای کنفرانس باید به رنگبندی فضای اداری خود و استفاده بهینه از فضای اختصاص داده شده برای مبلمان اداری در دفتر کار و راحتی آن با وجود رسمی و اداری بودن آن،توجه داشته باشید. صندلهای اداری از اعضای مهم مبلمان اداری هستند، زیرا بیش از هر چیزی کارمندان با صندلهای اداری سر و کار دارند. به دلیل اهمیت صندلها، مهم است که راحت باشند و کاربران از استفاده از آنها دچار آسیب نشوند.
کابینت بندی و آشپزخانه

کابینت بندی و آشپزخانه

آشپزخانه های صنعتی نیازمند ملزومات خاصی هستندnbsp; برای اینکه در آشپزخانه های بزرگ مانند رستوران ها و فست فودها وسایل آشپزخانه بهتر نگهداری شوند و در جای مناسبی قرار گیرند، به کابینت صنعتی نیاز است. کابینت های صنعتی همانند کابینت آشپزخانه های خانگnbsp; نقش مهم در چیدمان بهتر آشپزخانه دارد. کابینت صنعتی را به علت دوام بهتر ورقه های استیل برای بدنه کابینت صنعتی، ضد خش بودن آن، ضد زنگ بودن استیل و بهداشت و تمیزی استیل، معمولا از جنس ورقه های استیل می سازند،همچنین کابینت استیل مورد تأیید وزارت بهداشت می باشد. کابینت صنعتی در دو نوع دیواری و زمینی ساخته می شود.کابینت صنعتی دیواری استیل با قرار گرفتن روی دیوار به راحتی نصب شده و موجب می شود فضای کمتری از آشپزخانه اشغال شود. درب کابینت دیواری رnbsp; معمولا به صورت کشویی و ریلی می سازند.کابینت های صنعتی دیواری را می توان در آشپزخانه های بزرگ، فست فود ها، رستوران ها، تالار ها، کبابی ها hellip;استفاده کرد. وسایل لازم برای پخت و پز و ظروف را می توان در کابینت های صنعتی دیواری قرار داد.کابینت صنعتی زمینی استیل از مهمترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است وجود این کابینت ها سبب نظم شده وعلاوه برآن بر بهداشت محیط می افزاید و باعث میشود که کارها با سرعت و دقت بیشتری انجام گیرد.از این کابینت ها در مکان های مختلف از جمله آشپزخانه صنعتی، فست فود ها، کترینگ ها و رستوران ها استفاده می شود. میزان استفاده از کابینت استیل صنعتی در مکان های مختلف متفاوت خواهد بود. وسایل لازم برای پخت و پز و ظروف را می توان در کابینت های صنعتی زمینی قرار داد.انواع کابینت های آشپزخانه، چوبی، فلزی، و یا آلومینیوم، استیل بوده که بسته به نوع طراحی آنها، می توانند برای هر سبک آشپزخانه ای به کار بروند.از نمونه کارهای شرکت آرتا تجهیز آرنیکا ساخت کابینت استیل و کابینت تمام ام دی اف، کابینت بدنه ام دی اف و درب ها از جنس هایگلاس و همچنین صفحه روی کابینت از جنس کورین یا کوارتز می باشد.کابینت ها به طور کلی به دو نوع تقسیم می شوند:کابینت کلاسیک و کابینت مدرناز آنجایی که کابینت ها در دکوراسیون آشپزخانه مهمترین قسمت دکوراسیون هستند،انتخاب درست آن مهمترین قدم در طراحی است.
تجهیزات کافی شاپ

تجهیزات کافی شاپ

یک کافی شاپ خوب می تواند مکان بسیار فوق العاده ای برای مشتریان باشد. مکانی برای یک توقف کوتاه در آغاز روز، سپری کردن زمان استراحت بین ساعات کاری و یا گذراندن اوقات خود در طی روز می باشد.برای آمادهسازی انواع محصولات کافیشاپ، دسرها و بستنیها و غذاهای گرم باید ازتجهیزات خاصی استفاده شود.یکی از مهمترین اصول برای تجهیزوراه اندازی کافی شاپ تهیه دستگاه ها و ملزومات با کیفیت وبادوام میباشد این دستگاهها موجب بالا بردن کیفیت ،سرعت،دقت و جذب حداقل منابع انسانی خواهد شدو همچنین بهترین نوشیدنیها و دسرها و غذاها را برای سرو مهیا خواهد کردتجهیزات کافیشاپ دارای تنوع بسار در تعداد و مدلها هستند.شکل، مدل و رنگ این تجهیزات، به فضای شما جلوه ای تازه و جالب توجه میبخشد که باعث جذب مشتریان بسیاری خواهد.
تجهیزات نظافتی

تجهیزات نظافتی

با توجه به لزوم پاکیزگی و نظافت در محلهای گوناگوnbsp; و رعایت اصول بهداشتی همه ی ما برای راحتی کاnbsp; نظافت به این تجهیزاnbsp; نیازمندیnbsp; که محصولات متنوع و کاربردی را شامل بوده و بسته به نوع خود کاربردهای گوناگونی را دارا می باشد.و استفاده درست از این تجهیزات، محیطی تمیز و پاکیزه و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد.تجهیزات نظافتی برا ی نظافت و پاکیزگی محیط مورد استفاده قرار می گیرند
سـردخانه

سـردخانه

سردخانه بیمارستانیدستگاهی است برای نگهداری جسم انسان در آرامستانها ، بیمارستان ها ، کلینیک های بزرگ و کوچک برای مدت زمان کوتاه یا طولانی مدت، سردخانnbsp; بیمارستانی معمولا در انواع یک کابین، دو کابین یا چهار کابین و شش کابین به صورت کشویی طراحی و تولید می شودnbsp;دمای سردخانه بیمارستانیnbsp;تا 8 درجه زیر صفر می تواند متغیnbsp;باشد و دارای کمپرسور با برندهای مختلف میباشد.جنس بدنه داخلی و خارجی سردخانه جسد از گالوانیزه یا استیل میباشد.جنس قسمت کشویی از استیل نگیر و خالص میباشد تا به راحتی قابل شستشو باشد.سردخانه بیمارستانی همانند یک یخچال عمل می کند و مبرا از نصب و راه اندازی می باشد و وصل کردن آن به برق شهری کفایت می کندnbsp;