منوی سایت

سکوبندی آزمایشگاه

سکوبندی آزمایشگاهی دارای کاربردهای متنوعی از جمله: ایستگاه کار برای کاربران، فضای نگهداری مواد و تجهیزات مختلف آزمایشگاه، کانال های خاص برای تعبیه تاسیسات و دریچه های دسترسی آسان به تاسیسات و. .. است. این سکوها  دارای ویژگی های متنوعی است که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره شده است:

استحکام زیاد و پوشش رنگ الکترو استاتیک در سطوح فلزی فریم

استفاده از بهترین مواد خارجی در ساخت بدنه سکوها

استفاده از یراق آلات مرغوب خارجی و اتصالات جدید (الیت) در بدنه سکوها

بهره گیری مناسب از عناصر بصری به منظور زیبا سازی سکوبندی

استفاده از رویه های یکپارچه سرامیکی ضد اسید (از مزایای استفاده از رویه‌های یکپارچه می توان کاهش درزبندی و رفع آلودگی آسان،   نصب آسان و زیبایی را نام برد.) در سکوهای آزمایشگاهی تنوع در جنس رویه سکوها  بنا به نیاز و مدیریت هزینه آزمایشگاه (سرامیک‌های ضد اسید، گرانیت خارجی، گرانیت ایرانی و استیل)

سکوبندی یکطرفه

سکوبندی یکطرفه

سکوی یکطرفه یا کنار دیوارساخت این سکو متغیر و بنا به سفارش کارفرما میباشد ولی اغلب ارتفاع ۸۵ تا ۹۰ سانتی متر و عرض ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر در نظر گرفته میشود.اسکلتnbsp;ز جنس پروفیل فولادی با ابعاد مختلف مثل ۳times;۳۰ و ۵times;۳۰ میلیمتر و به صورت کلاف شده و پیش ساخته که کلافها به وسیله پیچ مهرهM10 قابل اتصال میباشند. همچنین در قسمت پایین پروفیلهای کلاف شده پیچ رگلاژM12 تعبیه خواهد شد. شایان ذکر است که پروفیلهای ساخته شده با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده میشوند.بدنه و دربهامعمولا از جنسMDF با روکشهای ملامینه، فرمیکا و یاHPL میباشد. البته در بعضی از موارد به سفارش کارفرما بدنه ها از جنس استیل یا ورق روغنی ساخته خواهد شد.رویهاز جنس اپوکسی رزین، سنگ گرانیت، سرامیک ضد اسید، استیل، فرمیکا و یاHPL استفاده میگردد.
سکوبندی دوطرفه

سکوبندی دوطرفه

سکوی دوطرفه یا سکوی وسطساخت این سکو اغلب با عرض ۱۲۰ تا ۱۶۰ سانتی متر و ارتفاع ۸۵ تا ۹۰ سانتی متر انجام می پذیرد. کلیه مشخصات همانند سکوی یک طرفه میباشد.اسکلتاز جنس پروفیل فولادی با ابعاد مختلف مثل ۳times;۳۰ و ۵times;۳۰ میلیمتر و به صورت سنگین یا سبک کلاف شده و پیش ساخته که کلافها به وسیله پیچ مهرهM10 قابل اتصال میباشند. همچنین در قسمت انتهای پروفیلهای کلاف شده پیچ رگلاژM12 تعبیه خواهد شد. شایان ذکر است که پروفیلهای ساخته شده با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده میشوند.بدنه و دربهامعمولا از جنسMDF با روکشهای ملامینه، فرمیکا و یاHPL میباشد. البته در بعضی از موارد به سفارش کارفرما بدنه ها از جنس استیل یا ورق روغنی ساخته خواهد شد.رویهاز جنس اپوکسی رزین، سنگ گرانیت، سرامیک ضد اسید، استیل، فرمیکا و یاHPL استفاده میگردد.
شلف

شلف

شلفشلف ها شامل 2نوع شلف میز کنار و شلف میز وسط می باشند.ابعاد شلفها در میزهای وسط اغلب با ارتفاع ۷۰ سانتی متر، عرض ۳۰ سانتی متر و طول متغیر (متناسب با طول میز)، روی میز به صورت ۲ طبقه و در میزهای کنار با ابعاد مختلف به صورت دیواری و یا پایه دار ساخته میشود.اسکلتاز جنس پروفیل سبک ۲times;۲۰ میلیمتر با پوشش رنگ الکترواستاتیک میباشد.و بدنهاز جنسMDF با روکشهای ملامینه، فرمیکا، HPL و یا از جنس فلزی میباشد.