منوی سایت

کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک
اصلی ترین مشخصه کابینت آشپزخانه کلاسیک،طرح داربودن درب ها و دستگیره های نقش و نگار دار آنهاست، این کابینت ها معمولا دارای ارتفاع کمتر از کابینت های مدرن و عرض وعمقی بیشتر از آنها می باشد. به کابینت های کلاسیک کابینت های فریم دار نیز گفته می شود،زیرا چارچوب ساختاری آن ها قابل رویت است و درب های آنها معمولا طرحی تاج گونه دارند.

همانطور که گفتیم یکی از سبک های کابینت مورد استفاده در آشپزخانه های امروزی، کلاسیک است که به دلیل طراحی شیکی که دارد فضای آشپزخانه را تبدیل به مکانی با شکوه و باوقار نموده است. این مدل کابینت ها اغلب دارای رنگ های سرد و سنگین می باشد 
کابینت کلاسیک در 2 مدل چوب و ممبران قابل ارائه می باشد.
1) تمام چوب

که گرانترین نوع کابینت میباشد

جنس آن میتواند گردو یا هر چوب دیگری را شامل شود.

2) ممبران

که یکی از جدیدترین سبک های مدل کابینت آشپزخانه است و با رنگ وطرح های مختلف تهیه شده و امروزه در صنعت کابینت سازی مورد استفاده قرار میگیرد.

دراینجا قصد داریم ضمن معرفی زیباترین و ایده آل ترین کابینت های ممبران، به بررسی ایده هایی برای استفاده صحیح از آن در فضای آشپزخانه های ایرانی بپردازیم.تا پایان با این مجموعه طرح های ارائه شده بی نظیر و زیبا در آن همراه ما باشید.
 ساخت ماشین آلات CNC و پیشرفت تکنولوژی در صنعت منجر به تولید محصولی جدید به نام کابینت ممبران شده است. ممبران حاصل حکاکی دستگاه ذکر شده بر روی ورق های ام دی اف است که علاوه بر زیبایی و جذابیت، کارایی های زیادی نیز دارد.
حکاکی بر روی ام دی اف با طرح ها و مدل های مختلفی انجام می گیرد و سپس با استفاده از روکش ضد آب پی وی سی که دارای تنوع رنگ بالا می باشد، به صورت یکدست پوشانده می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از این مدل کابینت آشپزخانه را نشان می دهند که هر یک دارای ظاهری زیبا و فوق العاده می باشند.

راه اندازی فست فود کوچک

راه اندازی فست فود کوچک

کشور اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی از لحاظ امنیت می باشد .کشور اتریش در بین کوه های بزرگ آلپ واقع شده است، کشور اتریش مانند دیگر کشور های اروپایی دارای تمدنی اروپایی بوده و مردمان بسیار با فرهنگ دارد و در گذشته از متفکران بسیار خبره بهره مند بوده است.
ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟