منوی سایت

کلینیکال سینک ها

 کاربرد این سینک در محدوده اتاقهای  عمل و یا بخشهای بستری (اتاقهای کار کثیف) بوده  و جهت دفع مایعات عفونی اتاق عمل ، تخلیه شیشه های ساکشن و... به کار می رود .بدنه این نوع سینک به طور کامل از فلز استنلس استیل ساخته می شود که به طور کامل قابل استریل شدن است . همچنین این نوع سینک دارای متعلقاتی در کنار خود می باشد. سینک قابل استفاده در اتاق کار کثیف جهت تخلیه شیشه های ساکشن و قابلیت استفاده از سیفون سینک جهت جلوگیری از بوی بد در فضای مورد استفاده دارای فلاش تانک و شیر آلات مرتبط می باشد. به طور کلی با استفاده از این نوع سینک  میتوان پسماندهای مایع عفونی را در بیمارستان ها و آزمایشگاهها دفع کرد.
راه اندازی فست فود کوچک

راه اندازی فست فود کوچک

کشور اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی از لحاظ امنیت می باشد .کشور اتریش در بین کوه های بزرگ آلپ واقع شده است، کشور اتریش مانند دیگر کشور های اروپایی دارای تمدنی اروپایی بوده و مردمان بسیار با فرهنگ دارد و در گذشته از متفکران بسیار خبره بهره مند بوده است.
خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

اگر قصد سفر به اروپا دارید پیشنهاد ما این است که بازدید از کشور زیبای اتریش در برنامه سفرتان جای بدید .کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد.
ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟