منوی سایت

کابینت ها

به علت دوام بهتر ورقه های استیل برای بدنه کابینت صنعتی، ضد خش استیل، ضد زنگ بودن استیل و بهداشت و تمیزی آن و مورد تأیید بودن وزارت بهداشت کابینت های بیمارستان را از جنس ورقه های استیل می سازند. کابینت صنعتی در دو نوع دیواری و زمینی ساخته می شوند. و قابل استفاده در اتاق کار تمیز، کثیف ، اتاق تریتمنت و قابل استفاده درCSSD بیمارستان ها وCSR کلینیک ها و قابل استفاده در اتاق گچ گیری و قابل استفاده در آبدارخانه های بیمارستان و کلیه فضاهای عمومی دارای طراحی خاص با هدف کنترل عفونت بیمارستانی و...  جهت نگهداری دارو و مواد شوینده وشیشه های دارو و ... می باشد
ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟
راه اندازی فست فود کوچک

راه اندازی فست فود کوچک

کشور اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی از لحاظ امنیت می باشد .کشور اتریش در بین کوه های بزرگ آلپ واقع شده است، کشور اتریش مانند دیگر کشور های اروپایی دارای تمدنی اروپایی بوده و مردمان بسیار با فرهنگ دارد و در گذشته از متفکران بسیار خبره بهره مند بوده است.