منوی سایت

سینک های اسکراپ

سینک های اسکراپ بیمارستانی یک صفحه سینک از جنس استیل است که بیشتر برای اتاقهای عمل بیمارستان ها استفاده می شود .این سینک جهت استفاده جراحان برای شستشو دست ها قبل و بعد از جراحی در اتاق عمل برای جلوگیری از انتقال عفونت به بیماران درپیش ورودی اتاق های عمل بیمارستان ها نصب می شود.
شیرهای شستشو ی سینک اسکراپ می بایست به لحاظ باز و بسته شدن جریان آب از نوع غیر تماسی با دست  باشند که می تواند به صورت تحریک با آرنج (شیر آرنجی) ، تحریک با پا (شیر پدالی ) و یا تحریک سنسور مادون قرمز (چشم الکترونیکی) باشد .پمپ بتادین و  دست خشک کن اتوماتیک جزو متعلقات این نوع سینک محسوب می شود . این سینک به صورت استاندارد  به صورت 1 نفره ، 2 نفره و سه نفره بوده که به صورت سفارشی نیز قابل ساخت است.
ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟
راه اندازی فست فود کوچک

راه اندازی فست فود کوچک

کشور اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی از لحاظ امنیت می باشد .کشور اتریش در بین کوه های بزرگ آلپ واقع شده است، کشور اتریش مانند دیگر کشور های اروپایی دارای تمدنی اروپایی بوده و مردمان بسیار با فرهنگ دارد و در گذشته از متفکران بسیار خبره بهره مند بوده است.