منوی سایت

اتاق عمل

شرکت فنی مهندسی آرتا تجهیز آرنیکا با تولید برترین تجهیزات  اتاق عمل بیمارستانی از جمله انواع ترالی اتاق عمل شامل ترالی برس اسکراپ،ترالی حمل ابزارجراحی،ترالی شکوک،ترالی منحنی وتک پله و دوپله استیل وسطل پدالی وچرخداراستیل وکمدهای اتاق عمل ، میزمیو و... در صنعت تجهیزات بیمارستانی ایران جایگاه ویژه ای را دارا میباشد.
این شرکت با مشاوره، طراحی و ساخت تجهیزات استیل بیمارستانی  وهمچنین با استفاده از کارشناسان  فنی و خبره توانسته است محصولات با دوام وبا کیفیتی در حوزه تجهیزات بیمارستانی تولید کند. 
خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

اگر قصد سفر به اروپا دارید پیشنهاد ما این است که بازدید از کشور زیبای اتریش در برنامه سفرتان جای بدید .کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد.
ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟
راه اندازی فست فود کوچک

راه اندازی فست فود کوچک

کشور اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی از لحاظ امنیت می باشد .کشور اتریش در بین کوه های بزرگ آلپ واقع شده است، کشور اتریش مانند دیگر کشور های اروپایی دارای تمدنی اروپایی بوده و مردمان بسیار با فرهنگ دارد و در گذشته از متفکران بسیار خبره بهره مند بوده است.