منوی سایت

پارتیشن اداری

 پارتیشن اداری

یکی از راهکارهای تفکیک فضا در محیط های اداری استفاده از پارتیشن است. پارتیشن بندی نوعی سیستم جدا کننده کاذب است که فضای اداری را به چند قسمت مجزا تقسیم بندیی میکند، از این رو میتوان فعالیت های افراد را تفکیک نمود و در هر قسمت فعالیتی جداگانه انجام داد. در واقع اجرای اینکار برای کارمندان حریم خصوصی ایجاد میکند و هر کدام از آنها فضای شخصی یکسانی خواهند داشت. پارتیشن متحرک اداری و یا حتی ثابت از متریال های گوناگون و با تعداد جداره های مختلف ساخته می شوند که در ذیل به آن ها پرداخته شده است. 

انواع پارتیشن بندی
پارتیشن ام دی اف

پارتیشن شیشه و ام دی اف

پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

اگر قصد سفر به اروپا دارید پیشنهاد ما این است که بازدید از کشور زیبای اتریش در برنامه سفرتان جای بدید .کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد.
ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟