منوی سایت

تجهیزات استیل بیمارستانی

شرکت فنی مهندسی آرتا تجهیز آرنیکا مفتخر است که بهترین تجهیزات بیمارستانی از جمله پایه سرم ،انواع ترالی بیمارستانی، ، سینک بیمارستانی ، تجهیزات اتاق عمل و کلیه تجهیزات استیل را با بالاترین کیفیت و با گواهینامه های معتبر جهانی ارائه نماید و در صنعت تجهیزات بیمارستانی ایران جایگاه ویژه ای را دارا میباشد.
مشاوره، طراحی و ساخت تجهیزات استیل بیمارستانی از اولویت ها و اصول کاری شرکت است.
که با استفاده از کارشناسان فنی و خبره توانسته است محصولات با دوام و با کیفیتی در این حوزه تولید کند. 
تجهیزات CSR

تجهیزات CSR

تجهیزاتCSRاتاق مرکزی استریل بیمارستان که به اختصار CSSD می نامند.( CENTRAnbsp; SUPPInbsp; STERILIZATIOnbsp; DEPARTMENT ) = دپارتمان استریل مرکزیاین بخش بیمارستان را اگر نتوان قلب بیمارستان نامید بی شک می توان آنرا به عنواnbsp; شاهرگ حیاتی کلیnbsp; فعالیتها و خدمات بیمارستان در نظر گرفت .بدون این مركز هیچگونه عمل جراحی، ترمیم پوست، كارهای تشخیصی، پانسمانها،... انجام نمی شود. استریل کردن ابزار و لوازم جراحی از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است. استریل کردن به معنی از بین بردن تمامی میکروارگانیسم ها و اسپورهای باکتریایی می باشد که در هر حال لازمه ی هر گونه عمل جراحی و اقدامات مشابه می باشدnbsp; ضدعفونی و استریل کردن ابزار و وسایل بیمارستانی یکی از مهمترین راههای جلوگیری از انتشار عفونتهای بیمارستانی می باشد. فرایند استریل امری مطلق است و تمامی ابزار باید استریل باشند.عملکرد نادرست این بخش فعالیت اتاق عمل را ناکام خواهد گذاشت. CSSD یا مرکز استریل مکانی است که کلیه وسایل مورد لزوم بخشها و اتاق عمل بیمارستان در آنجا ضدعفونی و استریل و انبار می گردند .
اتاق عمل

اتاق عمل

شرکت فنی مهندسی آرتا تجهیز آرنیکا با تولید برترین تجهیزاnbsp; اتاق عمل بیمارستانی از جمله انواع ترالی اتاق عمل شامل ترالی برس اسکراپ،ترالی حمل ابزارجراحی،ترالی شکوک،ترالی منحنی وتک پله و دوپله استیل وسطل پدالی وچرخداراستیل وکمدهای اتاق عمل ، میزمیو و... در صنعت تجهیزات بیمارستانی ایران جایگاه ویژه ای را دارا میباشد.این شرکت با مشاوره، طراحی و ساخت تجهیزات استیل بیمارستانnbsp; وهمچنین با استفاده از کارشناساnbsp; فنی و خبره توانسته است محصولات با دوام وبا کیفیتی در حوزه تجهیزات بیمارستانی تولید کندnbsp;
استیل های بخش های بستری و ویژه

استیل های بخش های بستری و ویژه

بخش های بستری و ویژه به منظور مراقبت ویژه و اختصاصی جهت بازگشت بیماران به حالت اولیه سلامتی با نظارت دائم (مانیتور تک مستر) انجام می شود، این بخش دارای تجهیزاتی مانند ترولی پانسمان دو کشو،ترولی سیفتی باکس، کمد های درب استیل ودرب شیشه ای و... با توجه به وضعیت بیماران می باشد.
بین ها

بین ها

ترولی حمل لباس کثیف بیمارستانی (بین ها) بnbsp; ﻣﻨﻈﻮر ﺣﻤﻞ ملحفه و اﻟﺒﺴﻪ ﮐﺜﯿﻒ به رختشویخانه است و در بیمارستان ها وهتل ها و... ازآن استفاده میشود.این ترولی در انواع گرد،مربع ،مستطیل ، تک سلوله و دو سلوله می باشد و حتی در مکان های کوچک نیز قابل نگهداری است.که برای ملحفه یا لباس کثیف از ترولی بین به رنگ زرد و برای لباس های عادی غیر عفونی از ترولی بین آبی رنگ استفاده میشود.
سینک های اسکراپ

سینک های اسکراپ

سینک های اسکراپ بیمارستانی یک صفحه سینک از جنس استیل است که بیشتر برای اتاقهای عمل بیمارستان ها استفاده می شود .این سینک جهت استفاده جراحان برای شستشو دست ها قبل و بعد از جراحی در اتاق عمل برای جلوگیری از انتقال عفونت به بیماران درپیش ورودی اتاق های عمل بیمارستان ها نصب می شود.شیرهای شستشو ی سینک اسکراپ می بایست به لحاظ باز و بسته شدن جریان آب از نوع غیر تماسی با دسnbsp; باشند که می تواند به صورت تحریک با آرنج (شیر آرنجی) ، تحریک با پا (شیر پدالی ) و یا تحریک سنسور مادون قرمز (چشم الکترونیکی) باشد .پمپ بتادین nbsp; دست خشک کن اتوماتیک جزو متعلقات این نوع سینک محسوب می شود . این سینک به صورت استاندارnbsp; به صورت 1 نفره ، 2 نفره و سه نفره بوده که به صورت سفارشی نیز قابل ساخت است.
کابینت ها

کابینت ها

به علت دوام بهتر ورقه های استیل برای بدنه کابینت صنعتی، ضد خش استیل، ضد زنگ بودن استیل و بهداشت و تمیزی آن و مورد تأیید بودن وزارت بهداشت کابینت های بیمارستان را از جنس ورقه های استیل می سازند. کابینت صنعتی در دو نوع دیواری و زمینی ساخته می شوند. و قابل استفاده در اتاق کار تمیز، کثیف ، اتاق تریتمنت و قابل استفاده درCSSD بیمارستان ها وCSR کلینیک ها و قابل استفاده در اتاق گچ گیری و قابل استفاده در آبدارخانه های بیمارستان و کلیه فضاهای عمومی دارای طراحی خاص با هدف کنترل عفونت بیمارستانی و..nbsp; جهت نگهداری دارو و مواد شوینده وشیشه های دارو و ... می باشد
کلینیکال سینک ها

کلینیکال سینک ها

کاربرد این سینک در محدوده اتاقهاnbsp; عمل و یا بخشهای بستری (اتاقهای کار کثیف) بودnbsp; و جهت دفع مایعات عفونی اتاق عمل ، تخلیه شیشه های ساکشن و... به کار می رود .بدنه این نوع سینک به طور کامل از فلز استنلس استیل ساخته می شود که به طور کامل قابل استریل شدن است . همچنین این نوع سینک دارای متعلقاتی در کنار خود می باشد. سینک قابل استفاده در اتاق کار کثیف جهت تخلیه شیشه های ساکشن و قابلیت استفاده از سیفون سینک جهت جلوگیری از بوی بد در فضای مورد استفاده دارای فلاش تانک و شیر آلات مرتبط می باشد. به طور کلی با استفاده از این نوع سینnbsp; میتوان پسماندهای مایع عفونی را در بیمارستان ها و آزمایشگاهها دفع کرد.