منوی سایت

پایه سرم

پایه سرم(آی وی استند) وسیله ای است که در قسمت بالایی آن گیره هایی برای نگه داری سرم و در قسمت پایین آن ،دارای چرخ برای حرکت و حفظ تعادل است. پایه سرم در دو نوع مستقل و وصل شونده به ترالی اورژانس می باشد. در پایه سرم جنس و کیفیت فلز نگهدارنده اصلی و در صورت چرخ دار بودن پایه سرم، جنس چرخ های پایه سرم که برای جابجایی آن مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مهم می باشد.
 انواع پایه سرم که با مرغوب ترین مواد اولیه توسط شرکت آرتا تجهیز آرنیکا تولید می شود در این بخش قابل مشاهده است .
خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

اگر قصد سفر به اروپا دارید پیشنهاد ما این است که بازدید از کشور زیبای اتریش در برنامه سفرتان جای بدید .کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد.
ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟
راه اندازی فست فود کوچک

راه اندازی فست فود کوچک

کشور اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی از لحاظ امنیت می باشد .کشور اتریش در بین کوه های بزرگ آلپ واقع شده است، کشور اتریش مانند دیگر کشور های اروپایی دارای تمدنی اروپایی بوده و مردمان بسیار با فرهنگ دارد و در گذشته از متفکران بسیار خبره بهره مند بوده است.