منوی سایت

سـردخانه


سردخانه بیمارستانی دستگاهی است برای نگهداری جسم انسان در آرامستانها ، بیمارستان ها ، کلینیک های بزرگ و کوچک برای مدت زمان کوتاه یا طولانی مدت، سردخانه  بیمارستانی معمولا در انواع یک کابین، دو کابین یا چهار کابین و شش کابین به صورت کشویی طراحی و تولید می شود

دمای سردخانه بیمارستانی  تا 8 درجه زیر صفر می تواند متغیر باشد و دارای کمپرسور با برندهای مختلف میباشد.

جنس بدنه داخلی و خارجی سردخانه جسد از گالوانیزه یا استیل میباشد.

جنس قسمت کشویی از استیل نگیر و خالص میباشد تا به راحتی قابل شستشو باشد.

سردخانه بیمارستانی همانند یک یخچال عمل می کند و مبرا از نصب و راه اندازی می باشد و وصل کردن آن به برق شهری کفایت می کند

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

ویژگی راه اندازی بهترین کافی شاپ

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند. آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟ آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟
خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران

اگر قصد سفر به اروپا دارید پیشنهاد ما این است که بازدید از کشور زیبای اتریش در برنامه سفرتان جای بدید .کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد.
راه اندازی فست فود کوچک

راه اندازی فست فود کوچک

کشور اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی از لحاظ امنیت می باشد .کشور اتریش در بین کوه های بزرگ آلپ واقع شده است، کشور اتریش مانند دیگر کشور های اروپایی دارای تمدنی اروپایی بوده و مردمان بسیار با فرهنگ دارد و در گذشته از متفکران بسیار خبره بهره مند بوده است.