منوی سایت

پارتیشن ومبلمان اداری

برای جداسازی موقت فضاها از پارتیشن استفاده میشود.معمولا فضاهای اداری را پارتیشن بندی می کنند. اجرای پارتیشن به عنوان یکی از مهمترین بخش های خرید مبلمان اداری به زیبایی فضای داخلی ساختمان کمک زیادی می‌کنند.
با استفاده از پارتیشن بندی اداری می توان مشکل برهم ریختگی میزها و تعددسیم های وسایل الکترونیکی همانند کامپیوتر ، پرینتر ، فکس و ... را حل کرد.
از ویژگیهای منحصر به فرد این کانتر ظاهری زیبا و اشغال فضائی اندک و در عین حالا پاسخگوئی به تمامی نیازهای یک کاربر به شمار می رود. با استفاده از پارتیشن بندی اداری می توان از نفوذ صدا جلوگیری کرد. همچنین از حداقل فضا بهترین کاربرد با کمترین تداخل کاری را ایجاد نمود.
تمامی پارتیشن های شیشه ای آرتا تجهیز آرنیکا این امکان را به شما خواهد داد تا با استفاده از پرده کرکره های آلومینیومی با آلیاژ مخصوص فضای کاری خود را به محیط راحت و خصوصی تبدیل سازید.
کانترهای تا سقف به کاربران این امکان را خواهد داد تا در فضاهائی که نیاز به تبادل اسناد و اوراق می باشد و همچنین حفظ امنیت آن محیط مهم می باشد ازاین نوع پارتیشن استفاده نمایند.
مبلمان اداری
تاثیر طراحی داخلی بر آرامش درونی در فضاهای اداری اثر بخشی بسیار زیادی  دارد. انتخاب مبلمان اداری مناسب، هنگام خرید میزهای اداری مثل میزهای مدیریتی ومیزهای کنفرانس باید به رنگبندی فضای اداری خود و استفاده بهینه از فضای اختصاص داده شده برای مبلمان اداری در دفتر کار و راحتی آن با وجود رسمی و اداری بودن آن،توجه داشته باشید. صندلی‌های اداری از اعضای مهم مبلمان اداری هستند، زیرا بیش از هر چیزی کارمندان با صندلی‌های اداری سر و کار دارند. به دلیل اهمیت صندلی‌ها، مهم است که راحت باشند و کاربران از استفاده از آنها دچار آسیب نشوند.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن ادارییکی از راهکارهای تفکیک فضا در محیط های اداری استفاده از پارتیشن است. پارتیشن بندی نوعی سیستم جدا کننده کاذب است که فضای اداری را به چند قسمت مجزا تقسیم بندیی میکند، از این رو میتوان فعالیت های افراد را تفکیک نمود و در هر قسمت فعالیتی جداگانه انجام داد. در واقع اجرای اینکار برای کارمندان حریم خصوصی ایجاد میکند و هر کدام از آنها فضای شخصی یکسانی خواهند داشت. پارتیشن متحرک اداری و یا حتی ثابت از متریال های گوناگون و با تعداد جداره های مختلف ساخته می شوند که در ذیل به آن ها پرداخته شده استnbsp;انواع پارتیشن بندیپارتیشن ام دی افپارتیشن شیشه و ام دی افپارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی