منوی سایت

درباره ما

درباره ما

شرکت آرتا تجهیز آرنیکا با سالها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی تولید و نصب و آموزش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی،هتلینگ بیمارستانی،سکوبندی آزمایشگاهی و بخشهای رختشویخانه واستریل بیمارستان ها وهتل ها و... با ایده گسترش دامنه فعالیت، توانسته است سهم به سزا و بیشتری از بازار را دراختیار خود قرار بدهد.
این شرکت در سالهای اخیر سعی بر این داشته که با استفاده از تجارب کمپانی های مطرح دنیا تجهیزات تولیدی خود را بر اساس استانداردهای روز با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید نماید.
همچنین در گامی دیگرجهت نیل به اهداف عالیه درصنعت تجهیزات پزشکی کشور موفق به دریافت تاییدیه های مرتبط شده و از آن پس درپی بالا بردن و نزدیک کردن سطح کیفی محصولات به استانداردهای جهانی و جلب رضایت بیشترمشتریان ضمن بررسی سیاستهای مدیریت کیفیت درساخت و تولید تجهیزات بیمارستانی و با بررسی و انتخاب مشاوران مجرب این صنعت مراحل استقرار از قبیل آموزش و پرسنل ، مستند سازی وتطابق فرآیند تولید با استانداردهای جهانی رابه پایان رسانیده است

چشم اندازها
ما جهت نیل به اهداف عالیه براین هستیم تا با تکيه بر مدیران و کارکنان با انگيزه سهم به سزایی در تولید تجهیزات صنعتی آشپزخانه و بیمارستانی و...  را با ارايه محصولات و خدمات پس از فروش با کيفيت و با ارزش داشته باشیم.
1. مشتری مداری
یکی ازاهداف اولیه ما جلب رضایت مشتری در هنگام استفاده از محصولات با کیفیت می باشد
2. احترام و اعتماد متقابل
ما معتقدیم همیشه باید احترام واعتمادی متقابل با رعایت اصول اخلاقی مابین مشتریان عزیز و کارمندان برقرار باشد.

3. ماموریت
ارائه و تولید محصولات متنوع با کیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش با تکیه بر اصول مشتری مداری.
4. پیشرفت
ما معتقدیم پیشرفت با به کارگیری وآموزش نیروهای متخصص وکارآمد می باشدو به این طریق به هدف پیشرفت شرکت دست پیدا می کنیم.
5. مسئولیت پذیری 
ما براین باوریم که برای ارتقاع شرکت باید حس مسئولیت پذیری و حس همکاری ما بین مدیران وکارمندان شرکت وجود داشته باشد.